18. Marec 2018 hotelier
Baner_hotelier

Známy veľkoobchod odštartoval kampaň ku Dňu súkromného podnikania.

Pokračuje tak v tradícii a druhý utorok v októbri vzdáva hold tvrdej a poctivej práci všetkých podnikateľov. Tento rok sa Deň súkromného podnikania bude konať 10. októbra. Už teraz sa záujemcovia zo strany podnikateľov môžu hlásiť a pripraviť pre svojich zákazníkov špeciálne ponuky na tento deň. Pripojiť sa môže každý podnikateľ bez ohľadu na odbor so svojou špeciálnou ponukou na webovej stránke denpodnikania.sk.

Na vloženie ponuky majú podnikatelia čas až do 10. októbra, kedy všetko vyrcholí. Pre tých, ktorí sa ale poponáhľajú a stihnú sa zaregistrovať na webovej stránke do konca augusta, je pripravená súťaž o podporu v regionálnych médiách. V každom regióne sa tak 15 výhercov ešte viac zviditeľní v príslušných médiách vďaka podpore spoločnosti METRO, celkovo bude vybratých až 120 podnikateľov.

Partnermi akcie sú Slovak Business Agency (SBA) a Združenie mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS). Vlaňajší, prvý ročník, bol mimoriadne úspešný, zaregistrovalo sa a šepciálne ponuky pre svojich zákazníkov pripravilo 579 prevádzok. „Pevne veríme, že počas druhého ročníka bude ešte väčší záujem zo strany podnikateľov aj zákazníkov zapojiť sa,“ povedal generálny riaditeľ METRO Slovensko, pán Jan Žák.

kontakt

Fakturačná adresa: Kopanice 709/9D, 010 07 Žilina, Slovenská republika
IČO: 36693995, DIČ: 2022267643, IČ DPH: SK2022267643, Spoločnosť je zapísaná v OR SR Žilina, oddiel Sro, vložka č. 18197/L
PODROBNEJŠÍ KONTAKT |   FACEBOOK