Vyhľadávanie
Vyhľadať

Hľadá sa spolutvorca portálu Hotelier.sk!

Hľadá sa spolutvorca portálu HOTELIER.sk

Dali ste si záväzok, že tento rok by ste chceli začať robiť niečo, čo vás skutočne napĺňa?

Láka vás zákulisie atraktívneho hotelového sveta, dokonale fungujúci systém „za oponou“ kam nedovidí oko hotelového hosťa?

Máte vášeň nielen pre online prostredie, ale aj pre nevšedné zážitky a tajomstvá ukryté za dverami profi-kuchýň najlepších reštaurácií?

Rozmýšľate nad tým, že by ste sa KONEČNE chceli realizovať v zaujímavom projekte, ktorý vás bude baviť?

Staňte sa súčasťou tímu časopisu Hotelier, mediálneho lídra na hotelovom trhu na Slovensku a dušou jeho online súrodenca.  

Nehľadáme človeka, ktorý sa bude spoliehať na zadania od druhých. Hľadáme niekoho, kto si Hotelier.sk zamiluje natoľko, že bude jeho „dieťaťom“.

My vás naučíme plávať vo svete hotelierstva. A naopak, od vás očakávame, že nás zasvätíte do tajov digitálneho sveta.

 

Pre tých, ktorí Hotelier.sk ešte nepoznajú, zopár slov na úvod:

Časopis Hotelier je líderom v HoReCa (Hotel-Restaurant-Catering) segmente a prvou voľbou pre každého, kto je „hotel positive“. Hotelierstvo je špecifická branža, pretože funguje 7/24. Hotel nikdy nespí – nad bezpečnosťou a komfortom hostí bdie viditeľný aj neviditeľný personál. Hoteláci hovoria, že hotel je diagnóza – buď ho miluješ, alebo neznášaš. Tá prvá skupina sú naši čitatelia – pre nich je hotel životným štýlom.

Je pre nás veľkou cťou, že nás hotelieri hneď od začiatku vzniku nášho časopisu pred 16 rokmi prijali za „svojich“. Možno aj preto, že sme – tak ako 90 % z nich – malá flexibilná rodinná firma so všetkým, čo k tomu patrí a preto im rozumieme.

 

A teraz k veci. Koho hľadáme?

Spolutvorcu online súrodenca časopisu Hotelier – aktuálneho, flexibilného, dynamického, plného (hotelového) života. 

Hľadáme človeka, ktorý sa vyzná v digitálnom svete a vie získať pre hotelier.sk rovnakú priazeň hotelierskej branže, akej sa teší jeho printová verzia.

Je to pozícia pre projektového manažéra, takže hľadáme človeka, ktorý vie samostatne riadiť online projekt, vyniká organizačným talentom a dokáže koordinovať niekoľko bežiacich projektov súčasne.

Hľadáme človeka, ktorého už bežná práca a projekty nenapĺňajú, má dobré nápady, vie ich dotiahnuť do konca a práca je pre neho dobrodružstvom.

Hľadáme človeka, ktorý nebude čakať na zadané úlohy, ale bude sám hľadať možnosti rastu portálu Hotelier.sk.

Hľadáme človeka so skúsenosťami v oblasti online marketingu (ideálne v online médiách), prípadne aj z oblasti cestovného ruchu (nie je podmienka, ale bonus).

Hľadáme človeka férového, nekonfliktného, transparentného, kreatívneho a plného života (pretože si myslíme, že aký budete vy, taký bude aj náš web).

 

Čo budete robiť?

Najdôležitejšia vec je, že budete napĺňať a tvoriť víziu online verzie Hotelier.sk – byť lídrom v online HORECA segmente – miestom, kde sa stretávajú hotelieri z celého Slovenska, kam si kliknú, ak hľadajú hoteliersku komunitu, informácie, inšpirácie alebo radu.

Budete robiť všetko pre to, aby ste splnili naše očakávania a navýšili čísla náštevnosti portálu Hotelier.sk do maximálne 3 mesiacov.
Budete v spolupráci s dopisovateľmi tvoriť jedinečný obsah pre náš web.

Budete komunikovať s klientmi, zadávateľmi, aj čitateľmi.

Budete sem-tam aj odpovedať na správy a komentáre zákazníkov na sociálnych sieťach.

Budete pracovať na administrácii webu, sledovať a analyzovať jeho návštevnosť (takže očakávame znalosti Google analytics, prípadne iných užitočných platforiem).

Budete analyzovať, vyhodnocovať a reportovať úspešnosť vašej práce.

Budete participovať na obsahovej stratégii.

Budete spolutvorcom nových projektov, ktoré vypustíme do sveta na našom webe.

Budete mať pravidelné porady s vydavateľmi časopisu Hotelier.sk.

Budete organizovať súťaže, ankety, manažovať diskusné fóra a podobne.

Budete vytvárať, produkovať a spravovať obsah (text, obrázky, videá, atď.)

Budete vytvárať a aktualizovať informácie, texty, fotografie a videá.

Budete držať krok s novými trendmi vo webových technológiách.

 

Čo za to dostanete?

Dostanete možnosť spolupracovať na projekte, ktorý je uznávanou značkou na celoslovenskom trhu.

Dostanete našu garanciu, že vám nikto nebude stáť za chrbtom.

Dostanete možnosť pracovať z domu. Ak máte živnosť, je to veľké plus.

Dostanete voľnú ruku pri rozhodovaní a riešení rôznych situácií.

Dostanete slušné finančné ohodnotenie. Plat nie je ohraničený, záleží od toho, čo je vo vás.

Dostanete absolútnu voľnosť… To znamená – ak ste freelancer, kľudne majte pod palcom aj iné značky (nie konkurenčné), ale očakávame, že odvediete 100%-nú prácu.

Dostanete možnosť zúčastňovať sa partnerských akcií a eventov, navštevovať najlepšie slovenské hotely a penzióny, ochutnať „crème de la crème“ slovenskej gastronómie, spoznať úspešných ľudí z titulných stránok časopisov.

 

Koľko vám za to dáme?

Toľko, koľko si vypýtate... Netušíme, čo máte za sebou, aké máte vedomosti a zručnosti. Napíšte nám čo viete, čím budete pre nás prínosom a prečo by ste s nami chceli pracovať.

Nebudeme vyberať len podľa skúseností, ale aj srdcom a intuíciou, lebo to sa nám v našom rodinnom vydavateľstve osvedčilo.

Ak vás tento inzerát zaujal, napíšte nám na redakcia@hotelier.sk, pošlite svoje CV a nezabudnite priložiť motivačný list „prečo práve vy“ 😊.

 

Partneri