Vyhľadávanie
Vyhľadať

HOTCO 2022 bude o návratnosti investícií a nových vyhliadkach

HOTCO, založená v roku 2016 spoločnosťou Horwath HTL Hungary, je medzinárodná hotelová investičná konferencia zameraná výlučne na strednú a východnú Európu (SVE) a tzv. Nový východ – na regióny s najväčším potenciálom pre rozvoj a expanziu hotelov v Európe, Rusku a SNŠ. Na konferencii sa stretávajú zástupcovia hotelierskej branže, bankári, finančníci, investori, developeri, globálne, regionálne a miestne hotelové spoločnosti, prevádzkovatelia hotelov, poradcovia a vplyvné osoby z regiónu, aby nadviazali kontakty, diskutovali o obchodných príležitostiach a vymieňali si poznatky.

Témou tohtoročnej konferencie je návratnosť hotelových investícií a prispôsobenie sa novému vývoju. HOTCO sa dlhodobo snaží prinášať prehľad v oblasti investícií v cestovnom ruchu a najlepší spôsob, ako to urobiť je spojiť popredných odborníkov s najväčším prehľadom o hotelovom priemysle. O to sa snaží aj líder v oblasti hotelového poradenstva v stredoeurópskom priestore. Silnou stránkou konferencií HOTCO bol vždy výber osobností, ktoré posúvajú hranice a sú ochotné podeliť sa o svoje špecializované vedomosti a cenné skúsenosti, ktoré viedli k ich úspechu. Organizátor konferencie Horwath HTL Hungary sa hrdí tým, že sa nebojí osloviť najlepších z najlepších z iných kontinentov a je vďačný za ich podporu formou prednášok pre účastníkov HOTCO. Podujatie totiž každoročne pritiahne viac ako 50 odborných rečníkov z troch kontinentov – z Európy, Ázie a Severnej Ameriky.

Po dvoch pandemických rokoch sa na konci mája bude opäť konať stretnutie naživo v partnerstve s jedným z hlavných partnerov konferencie – Kempinski Hotelom Korvinus Budapest. Okrem relevantných názorov na najnovšie vyhliadky odvetvia majú zúčastnení investori a zástupcovia svetových hotelových sietí výnimočnú príležitosť na networking, nadväzovanie kontaktov a uzatváranie obchodných dohôd v rámci bezpečnej odbornej platformy.

 

Organizátor konferencie Horwath HTL je globálnym lídrom v oblasti poradenstva v hotelierstve so 45 pobočkami po celom svete, ktoré poskytujú odborné znalosti v jednotlivých lokalitách a kvalitné riešenia. Spoločnosť Horwath HTL Hungary počas 33 rokoch svojho fungovania úspešne zrealizovala viac ako 1 000 zákaziek na štyroch kontinentoch. Zameriava sa výhradne na poradenstvo v oblasti hotelov, cestovného ruchu a voľného času a celosvetovo úspešne dokončila viac ako 30 000 projektov. S viac ako dvoma stovkami odborníkov a členstvom v desiatke najlepších sietí je Horwath HTL voľbou číslo jeden pre spoločnosti a finančné inštitúcie, ktoré chcú investovať a rozvíjať sa v tejto branži.

 Viac informácií o evente a možnosť registrácie nájdete tu: https://hotconf.com/#ticket

 

PR

Foto: archív HOTCO

Partneri