Vyhľadávanie
Vyhľadať

Hotel Galeria Thermal Bešeňová

Hotel Galeria Thermal vznikol prestavbou staršieho objektu v Thermal Parku Bešeňová (predtým Gino Paradise). Čo ho robí v slovenských podmienkach jedinečným, sú priestorovo veľkorysé vonkajšie bazény s termálnou vodou, ktoré slúžia len hotelovým hosťom a je k nim prístup priamo z hotela. Sú tri – dva s teplejšou vodou a jeden plávací s chladnejšou, otvorené od deviatej rána do deviatej večera. Na relax slúžia aj ležadlá pri bazénoch a pohodlné kreslá. Okrem ležadiel v privátnej zóne si možno cez recepciu rezervovať aj ležadlá v Thermal Parku, doň majú hostia hotela zľavnený vstup priamo z privátnej hotelovej bazénovej zóny.
Na webovej stránke sa dozviete, že ide o prvý hotel s holistickým konceptom na Slovensku. Pobyt je najlepšie rezervovať priamo cez ňu, vtedy má hosť napríklad aj zľavu v reštaurácii.
Hneď na prvý dojem nás zaujala priestranná a svetlá lobby s výhľadom na privátne bazény. Pri check-ine sme dostali nealkoholický welcome drink a naozaj obsiahle informácie o pobyte v hoteli. Do izby nás odprevadil concierge a dozvedeli sme sa napríklad, že klíma funguje, keď sú nielen zatvorené dvere, ale aj kľučka dotiahnutá tak, ako má byť, alebo že v televízii možno okrem sledovania TV programov, či infokanálu používať aj youtube. Na posteli nás čakal list s oslovením, popisom ponúkaných služieb a podpisom riaditeľa.
Hotel má niekoľko druhov izieb, my sme bývali v Thermal, čo je štandardná izba, okrem nich sú tu ešte aj izby, ktoré majú súkromné vírivky pre dvoch a izby na prízemí, ktoré majú terasu a priamy vstup k bazénom. Naša izba mala veľký balkón, výhľad na aquapark a všetko, čo ku komfortnému ubytovaniu patrí – priestrannú pohodlná posteľ, matrace a posteľná bielizeň, dostatok odkladacích priestorov, osobitná kúpeľňa a wc, dobré osvetlenie, zástrčky hneď vedľa postelí, dobre fungujúca wifi, veľa televíznych programov aj s ich zoznamom pri posteli, kávový a čajový servis, slušne vybavený minibar, kvalitná hotelová kozmetika. V skrini bola okrem županu a papučiek aj taška s uterákmi k bazénu.
Cez deň, od 11. do 16. hodiny sa môžu hostia občerstviť vo Fresh bare, kde bolo v ponuke ovocie, ovocný šalát, zelenina a zeleninový šalát aj citrónová voda. Pestré raňajky sa podávajú centrálne pre všetky hotely auaparku. Check out je o 10. hod. , čas príchodu a odchodu je zreteľne vyznačený na recepcii aj na hotelovej kartičke.
Hotel deklaruje šetrnosť k okolitému prostrediu a jeden z nápadov sa nám veľmi páčil – ak hosť netrvá na tom, aby mu na druhý deň upratali izbu, môže pred polnocou zavesiť na dvere vrecúško a podľa informačného letáku, dostane drobnú odmenu. Neskúšali sme to, keďže sme v hoteli strávili len jednu noc, ale nápad je to určite zaujímavý.

 

Viac na https://restauracie.etrend.sk/hodnotenie-hotelov/hotel-galeria-thermal-besenova.html

 

 

Partneri