Searching
Search
  • Stôl, pri ktorom chce sedieť každý hosť
  • Leto na zámku Vígľaš
  • Dovolenka doma sa stále oplatí
  • Marhuľovým údolím Wachau
  • Stôl, pri ktorom chce sedieť každý hosť

Hotelier

More issues
Buy

Hotelier leto 2022

Časopis, ktorý si vás nájde

Current issue
Buy

Hotelier jar 2022

Časopis, ktorý si vás nájde

Buy

Hotelier zima 2021

Časopis, ktorý si vás nájde

Buy

Hotelier jeseň 2021

Časopis, ktorý si vás nájde

A perfect Christmas gift

More books
Buy

Jedlom proti cukrovke a obezite - predpedaj so zľavou -33 %

NFI diet (natural food interactive diet) je revolučný spôsob liečenia cukrovky 2. typu založený na chemickej interakcii jednotlivých potravín. Dosahuje vynikajúce výsledky v liečbe aj v celkovom zlepšení zdravotných parametrov.

Latest book
11.00 €
Buy

Dezerty

32 kuchárov, 64 originálnych dezertov. Unikátny projekt, jediný svojho druhu u nás, prináša profily a recepty majstrov kuchárskeho remesla ukrytých za „lietačkami“ najlepších slovenských hotelov a reštaurácií. Dezerty sú prvou knihou edície Kuchárska elita časopisu Hotelier. Gurmáni aj profesionáli ocenia predovšetkým jednoduchosť postupov a dostupnosť použitých surovín no v neposlednom rade aj exkluzívne celostranové fotografie. Rozsah 214 strán.

9.99 €
Sold out

Diéta pre gurmána

16 najlepších kuchárov, 64 štíhlych receptov. Neveríte, že gurmánstvo a štíhla postava idú dokopy? Nová kuchárka z edície Kuchárska elita, tentokrát v réžii profesionálov z Gourmet klubu, vás o tom presvedčí! Gurmán 21. storočia má totiž ďaleko od prvorepublikového pupkatého pánka, hrdiaceho sa svojou vizitkou hojnosti. Dnešný fajnšmeker, milovník a znalec dobrého jedla, je totiž štíhly a atraktívny. Chcete ním byť aj vy? Varte gurmánsky a diétne s kuchárskou elitou! Rozsah 184 strán.

9.99 €
Sold out

Food photo

Umenie má mnoho podôb. Krásny obraz, úchvatná symfónia, múdra kniha... alebo dokonalé jedlo. Kniha FOTOFOOD prinesie vo veľkom formáte recepty vybraných šéfkuchárov nafotené Dušanom Křistekom - najlepším slovenským špecialistom na kulinársku fotografiu. Realizoval takmer 60 úspešných titulov. Spolupracuje s najväčšími spoločnosťami v segmente food industry. Knihy s jeho fotografiami patria medzi najpredávanejšie. Darujte svojim partnerom umelecké dielo. FOTOFOOD - Umenie na tanieri.

14.99 €
Partners