Vyhľadávanie
Vyhľadať

Front-cooking Libero line prináša kulinársky zážitok a kuchársku slobodu

Prístupný takmer kdekoľvek

Inovatívny koncept varenia pred zákazníkmi, s perfektne ergonomicky usporiadanou pracovnou plochou je snom nejedného kuchára. Náročným zákazníkom umožní vychutnať si zážitok z jedla na úplne odlišnej úrovni. Hosť sa stane súčasťou nielen samotnej prípravy svojho jedla, ale aj stredobodom kuchárskeho umenia. S vybavením Libero line vstúpite do úplne novej dimenzie prípravy a podávania jedál. Vďaka mobilnému prevedeniu Vám stačí iba elektrický prúd a Vaše odhodlanie.

Poteší všetky zmysly
Príprava rýb, mäsa, zeleniny či rôznych druhov omeliet nebola ešte nikdy jednoduchšia a príťažlivejšia. Samotná príprava chutných pokrmov poteší všetky zmysly. Zrak, vôňa, chuť, to všetko sa stane jedinečným zážitkom, spojeným s prípravou jedla priamo pred očami zákazníka. Takisto pohľad na mobilnú Libero line front-cooking stanicu budí dojem dizajnového nábytku s možnosťou vlastnej personálizácie formou polepu či obkladu.

Tradičné jedlá či svetová kuchyňa
Vďaka rôznym modifikáciám vybavenia bude úplne jedno, na aké jedlá sa špecializuje vaša kuchyňa. S výrobkami Libero line sa stane jednoduchou tradičná, či rôzna svetová kuchyňa, talianske špagety či ázijské špeciality alebo sladké delikatesy. Vnútornú výbavu varnej zostavy je možné si vybrať a meniť podľa aktuálnych potrieb. Počiatočná investícia sa vráti v spokojných zákazníkoch, vyhľadávajúcich kvalitu a skutočnú profesionalitu. Zručnosť majstra kuchára povýšite nielen o úroveň vyššie, ale príprava jedál priamo pred hosťom dostane úplne nový rozmer. Nechajte sa aj Vy vtiahnuť do novej dimenzie v stravovaní.

Bez obáv
Máte obavy že sa Vám pri varení niečo pripáli a hosť to ucíti? Žiaden problém. Libero line front-cooking stanica má v sebe integrovanú trojstupňovú filtráciu. Výpary vznikajúce pri varení či opekaní sú nasávané a filtrované cez tri zabudované rôzne filtre. Hosť tak necíti žiadnu neželanú vôňu. Varenie priamo pred očami zákazníkov dáva nielen slobodu kuchárovi ale otvára bránu do nových svetov špičkových kuchýň, po ktorých túži každý kuchár a poteší oko každého zákazníka.

√ priamy kontakt medzi kuchárom a hosťom

√ mobilné prevedenie

√ voliteľná vnútorná výbava zariadenia

√ možnosť vlastnej personalizácie

√ zabudovaná trojstupňová filtrácia pár

Zariadenia LIBERO nájdete v ponuke spoločnosti RM Gastro - JAZ s.r.o.     

www.jaz.sk

Generálny partner
Partneri