Searching
Search

DoubleTree by Hilton Košice v TOP päťke najlepších hotelov DoubleTree v regióne EMEA

Prestížnu cenu PRIDE AWARD, ktoré udeľuje spoločnosť Hilton Worldwide získal za rok 2021 hotel DoubleTree by Hilton Košice. Toto ocenenie získavajú každoročne iba najlepšie hotely značky DoubleTree, pričom košický hotel DoubleTree sa
umiestnil v Top 5 najlepších spomedzi 140 hotelov tejto značky v regióne EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika).

Cena Pride Award sa udeľuje každoročne na základe vynikajúcich výsledkov, hlavným kritériom je najmä hodnotenie spokojnosti zo strany hostí. Do úvahy sa berie celková spokojnosť s úrovňou služieb hotela, s ubytovaním, vybavením hotela a jeho čistotou. Jedným z dôležitých kritérií je tiež lojalita hostí a ich ochota. „Máme za sebou ťažké pandemické obdobie, ktoré komplikovalo fungovanie celého segmentu služieb. Práve po takomto náročnom čase je zisk spomínaného ocenenia skutočným
dôkazom mimoriadneho odhodlania, tímovej práce a dôsledného úsilia každého člena tímu, s ktorým mám tú česť spolupracovať,“ povedal Peter Dandár, generálny riaditeľ DoubleTree by Hilton Košice. „Mnohí zamestnanci museli opustiť odvetvie a keďže v mysliach ľudí ostala nepríjemná spomienka na stratu práce zo dňa na deň, len veľmi ťažko sa vracajú späť. Zároveň je omnoho náročnejšie ich motivovať. Preto som nesmierne šťastný, že našli v sebe silu a ambície, aby sme spoločnými silami dosiahli tento úspech a získali tak víťazstvo v podobe jedného z najprestížnejších ocenení v rámci siete Hilton Worldwide. Pre mňa ako riaditeľa je skutočne inšpiratívny fakt, že máme nielen najlepšiu značku a lokalitu, ale aj najlepší personál v Košiciach. Toto ocenenie nám všetkým zároveň dokazuje, že naše silné každodenné proklientske zameranie a vysoká angažovanosť každého člena tímu má význam a zároveň vidíme výsledky svojej práce,“ dodáva Peter Dandár.

Hotel v súčasnosti zamestnáva 71 zamestnancov.

 

O hoteli

Hotel je súčasťou  skupiny Best Hotel Properties a..,  ktorá okrem košického Double Tree by Hilton manažuje Grand Hotel River Park Bratislava, Sheraton Hotel Bratislava, Crowne Plaza Bratislava a Grand Hotel  Kempinski High Tatras. Hotel Double Tree by Hilton Košice otvoril svoje brány v roku 2009. Ako prvý hotel na Slovensku a druhý v rámci Európy, priniesol do metropoly východu štandardy a kvalitu najväčšej siete hotelov Hilton Worldwide, ktorá pod 18 rôznymi značkami zastrešuje vyše 6 800 hotelov v 122 krajinách po celom svete. Hotel disponuje najväčšími konferenčnými priestormi v rámci východného Slovenska s rozlohou až 1 200 m² a kapacitou až 600 osôb, ktoré sú vybavené najmodernejšími audio či video technológiami. Je jasnou voľbou pre organizovanie mnohých podujatí, ako sú konferencie, odborné semináre a prezentácie, výstavy, plesy, večierky či svadby.

Hostia majú možnosť ubytovať sa v jednej zo 170 izieb vrátane 10 apartmánov, ktoré sú zariadené luxusne s dôrazom na pohodlie i funkčnosť. Využiť môžu hotelové wellness či fitness centrum, business kútik, lobby bar, fajčiarsky salónik a mnohé ďalšie doplnkové služby hotela či garážového domu s kapacitou až 180 miest. Okrem kvalitných služieb oceňujú hostia aj výnimočnú harmóniu chutí hotelovej gastronómie či delikátne dezerty z vlastnej produkcie.

 

 

 

Peter Dandár

Po ukončení štúdia hotelového manažmentu pracoval na zaoceánskej lodi pre spoločnosť Royal Caribbean, neskôr v lyžiarskom stredisku Sun Valley v americkom Idahu, potom jeho cesta viedla do Dublinu, Nairobi, Baku či Portorožu. V roku 2015 sa ako F&B manažér zhostil rebrandingu bývalého Hotelu Kempinski River Park Bratislava na súčasný Grand Hotel River Park. Na pozícii riaditeľa hotela Double Tree by Hilton Košice pôsobí od roku 2020.  

 

PR

Partners