Searching
Search

Luxury Privat Spa

Resort Kaskady prináša unikátne privat spa novej generácie, kde oddych v kombinácii so súkromím dáva úplne iný zmysel.

Únik od všedných dní a starostí, krása a pokoj, absolútne súkromie v rámci obľúbeného hotelového rezortu. 

Novootvorené spa je zážitok. Vaša osobná oáza intimity, oddychu a rozprávkovej atmosféry. Tento projekt bol pôvodne plánovaný v roku 2020 s realizáciou dva mesiace, ale náročné obdobie pandémie predĺžilo realizáciu až na dva roky. Nové súkromné spa je iné – je unikátne, aké nemá na Slovensku obdobu. Vkročíte do sveta orientálneho luxusu a vychutnáte si komorný zážitok s vašimi najbližšími. Úžasný priestor pre páry, dámsku jazdu, oslavy, beauty seansy, ultimátny relax pre každého, kto sa chce na chvíľu odpojiť od vonkajšieho sveta.

Private SPA je súkromný oddelený priestor v rámci wellness zóny hotela Kaskady s kapacitou maximálne 6 osôb, v ktorom sa nachádza fínska a parná sauna, jacuzzi s minerálnou liečivou vodou, profesionálnou úpravou a hygienou vody, a nekonečne komfortná relaxačná zóna – všetko v nádhernom dizajne prémiových marockých spa. Pre dokonalý oddych majú hostia možnosť využiť aj služby barmana. 

Hotel & Spa Resort Kaskady ponúka služby hosťom už 18 rokov a stále prináša niečo nové. Hotel je pod vedením stabilného manažmentu a majiteľov. „Sme ľudia, ktorých spája zmysel pre pohostinnosť, rozvoj nášho regiónu. Spoločným tímovým duchom, založeným na spoločných hodnotách, pracujeme s vášňou, v harmónii s prírodou, s rešpektom k našej planéte, k ľuďom, obchodným partnerom. Tak, aby sa nám na Slovensku dobre žilo. Hotel Kaskady vnímame ako destináciu cestovného ruchu, a tak k nej aj pristupujeme. Miesto, kde sa určite budete chcieť vrátiť,“ hovorí Katarína Malová, CEO, General Manager. 

 

PR

Partners