Searching
Search

PREVENCIA JE ZÁKLADOM

Kúpele Spa Aphrodite Rajecké Teplice sú zamerané na liečbu pohybových, dýchacích, nervových chorôb a chorôb z povolania. Pre návštevníkov sú však skvelým miestom na načerpanie novej potrebnej pozitívnej energie. Na prevenciu a imunitu v boji proti vírusom má blahodarný vplyv práve komplex našich bazénov s termálnou liečivou vodou, Natural Spa, vodoliečebné terapie a rôzne procedúry.BALNEO PROSPIEVA VÁŠMU ZDRAVIU

Klienti môžu u nás využívať termálnu liečivú vodu vo forme celého radu liečebných procedúr – vodoliečby, balneoterapie, hydromasážnych, perličkových, termálnych alebo uhličitých vaňových kúpeľov. Účinok kúpeľa spočíva v zmiernení bolestí pohybového systému, relaxácii svalstva, zlepšení prekrvenia a metabolizmu svalov, šliach a kĺbov, drenáži lymfatického systému, ale aj detoxikácii a rovnako aktivácii potrebnej imunity.
Balneologické stredisko je vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi a ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru.
V úžasnom rezorte Spa Aphrodite sa nachádza komplex bazénov, sáun a vodoliečebných terapií, Kneippov chodník, infrasauna, relaxačné miestnosti, suché sauny, Kelo sauna, reflexný chodník, slaný horúci bazén, studený naturálny bazén, oddychové vonkajšie zóny pre helioterapiu a muzikoterapiu.
Termálne liečivé pramene okrem blahodarných účinkov na zmiernenie svalového napätia, bolesti, psychickej relaxácie, spôsobia pri teplote kúpeľa 38°C prehriatie jadra organizmu na teplotu 37,5°C, ktorá podobne ako zvýšená teplota, likviduje mikróby v organizme. Nehovoriac o tom, že saunovanie rovnako významným spôsobom znižuje pravdepodobnosť nakazenia. Výskumy popredných svetových odborníkov preukázali, že ľudia, ktorí sa saunujú aspoň dvakrát týždenne, sú o polovicu menej ohrození chrípkovými vírusmi.ODBORNÁ STAROSTLIVOSŤ V SPA REHAB CLINIC

Moderná komplexná kúpeľná starostlivosť využíva u nás okrem prírodných liečivých zdrojov najmä rehabilitáciu, ktorá je súborom metód aplikovaných pri obnove zdravia. Okrem nášho vysoko vzdelaného a odborného personálu – lekári, zdravotné sestry, fyzioterapeuti, nutričný terapeut – sme zariadili našu novú špičkovú SPA REHAB CLINIC s najmodernejšími certifikovanými rehabilitačnými prístrojmi, ktoré môžeme považovať za druh „lieku“. Našim cieľom bolo vždy poskytovať klientom vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť, teda od prevencie cez diagnostiku, až po samotnú liečbu. „SPA REHAB CLINIC je špičkovo vybavené rehabilitačné centrum, v ktorom sa náš zdravotnícky tím venuje prevencii a liečbe bolestivých stavov pohybového aparátu. Našou základnou víziou je poskytovanie vysokoúčinných metodík pre rýchle odstránenie bolesti a následnej obnove správnych pohybových stereotypov. Súbežne sa snažíme nastaviť klienta na preventívne opatrenia, súčasťou ktorých je pravidelný a hlavne správny pohybový režim. Služby našej rehabilitačnej kliniky sú určené pre návštevníkov kúpeľov, ale i klientov širokej verejnosti, ktorí hľadajú komplexnú prevenciu, diagnostiku a terapiu pohybového systému. Proces rehabilitácie začína u nášho lekára, ktorý stanoví komplexný kúpeľno-rehabilitačný plán a program, v ktorom pokračuje náš skúsený fyzioterapeut a zdravotnícky personál. Fyzioterapeuti majú pre našich klientov k dispozícii najmodernejšie terapeutické metódy, ktoré pomáhajú fixovať správne pohybové vzory do pamäte, poskytujú spätnú väzbu účinnosti terapie a tým pozitívne motivujú klienta k aktívnemu prístupu starostlivosti o svoje zdravie,“ objasnil myšlienku SPA REHAB CLINIC viceprezident Spa Aphrodite Zdenko Miškolci.

ZÁŽITOK PRE FIRMY A PODNIKATEĽOV

Nie je veľa kúpeľných miest na Slovensku, ktoré by ponúkali kombináciu Spa and conference, preto sú Kúpele Rajecké Teplice tým pravým miestom aj pre každú firmu, inštitúcie, či podnikateľov na rôzne podujatia!
Konferencia, eventy, či firemná akcia, už nemusí byť len nudnou záležitosťou v obyčajnom hoteli, bez možnosti stráviť zvyšný voľný čas príjemným relaxom v termálnej liečivej vode. Kúpele Spa Aphrodite Rajecké Teplice vám doslova na mieru pripravia konferencie, workshopy, mítingy, rauty, bankety, firemné a teambuildingové akcie. A vás poteší individuálny prístup zo strany manažérov pri organizovaní podujatí, či pri výbere outdoorových aktivít alebo kultúrnych programov. „Luxusná miestnosť je reprezentatívna aj pre medzinárodné podujatia a pre korporátne akcie vieme pripraviť všetko na mieru podľa želania klienta. Firmy, spoločnosti, inštitúcie majú jedinečnú možnosť pozvať svojich obchodných partnerov alebo zamestnancov na reprezentatívne miesto u nás, kde si splnia nielen vzdelávacie povinnosti, ale môžu využiť aj potrebný blahodarný relax termálnych kúpeľov a večer si užiť aj zábavu,“ dodal viceprezident kúpeľov Zdenko Miškolci.


Jednoducho – kto chce zažiť balzam pre telo i dušu – rozhodne si vyberie kúpele
Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach!

www.spa.sk

PR

 

 

Partners