Searching
Search

World Travel Awards 2021

Ani pandémia nezastavila snahu cestovateľskej branže poskytovať svojim klientom čo najlepší produkt. Ku koncu roka patria rebríčky, súťaže a ocenenia. Jedným z najuznávanejších je World Travel Awards, lebo o víťazoch rozhodujú nielen odborníci, ale najmä spokojní hostia.

V rámci Slovenska z hotelovej branže sa z najvyšších ocenení tešia nielen sieťové hotely – Grand Hotel River Park a Luxury Collection Bratislava (ktorý dostal hneď dve ocenenia) a Grand Hotel Kempinski High Tatras, ale aj nezávislý „malý hotel s veľkým srdcom“ Hviezdoslav z Kežmarku. Ako zareagovali na túto výhru niektoré z nich?

Hlasujúci spolu s odbornou porotou rozhodli, že najlepším slovenským hotelom sa opäť stal Grand Hotel River Park a Luxury Collection Bratislava. Svoje prvenstvo obhájil medzi finalistami, ktorými boli Grand Hotel Kempinski High Tatras, Hotel Grand Jasna, Radisson Blu Carlton Hotel Bratislava a Sheraton Bratislava Hotel.

„Na ocenenie World Travel Awards sme veľmi hrdí,“ povedal na margo ocenenia Branislav Kačkovič, generálny riaditeľ hotela a dodal: “Teší nás, že sa nám opäť podarilo získať prvenstvo v kategórii Slovakia's Leading Hotel 2021 a zároveň náš Prezidentský apartmán bol ocenený ako najlepší apartmán na Slovensku. Ocenenie je pre nás známkou excelentnosti, pretože o jeho udelení rozhoduje nielen odborná porota, ale hlasovať môže aj široká verejnosť. A práve to je našim cieľom, aby aj v týchto náročných časoch odchádzali naši hoteloví hostia spokojní so službami, ktoré u nás v hoteli dostanú.“

Ocenenie považujú aj za záväzok, ktorý ich motivuje aby si kvalitu 5-hviezdičkových služieb nielen udržali, ale neustále ju zvyšovali.

 

 

Boutique Hotel Hviezdoslav v Kežmarku sa stal Slovakia´s Leading Boutique Hotel 2021 a tým  lídrom butikových hotelov na Slovensku.

„Je to pre nás veľká česť a radosť, no zároveň aj veľký záväzok poskytovať naše služby na ešte vyššej úrovni a s väčším nasadením. Vnímame to s veľkým rešpektom, lebo silnú konkurenciu zo Slovenska tvorili špičkové butikové hotely, ktoré sú na hotelovom trhu značkou. Zároveň sa chceme poďakovať všetkým odborníkom z oblasti cestovného ruchu, našim hosťom i verejnosti za  odporúčania, ktoré nám dali, vnímame to ako ocenenie našej práce. Táto cena je uznaním práce všetkých pracovníkov aj majiteľov hotela. Napriek náročnosti obdobia sme vo svojej práci nepoľavili a snažili sme sa našim hosťom i verejnosti čo najviac spríjemniť život a aspoň na chvíľu prekonať frustráciu každodenného života počas pandémie,“ povedala riaditeľka hotela Sylvia Holopová.

O prvenstvo v kategórii slovenských butikových hotelov štvorhviezdičkový Hotel Hviezdoslav bojoval s menami ako Arcadia Boutique Hotel Bratislava, Hotel Amade Chateau, Marrol´s Boutique Hotel a Roset Hotel Residence..

 

A napokon, podľa World Travel Awards je najlepším slovenským biznis hotelom Slovakia´s Leading Business Hotel luxusný Grand Hotel Kempinski High Tatras na brehu Štrbského Plesa. Prvenstvo si v tejto kategórii vybojoval medzi silnými finalistami – bratislavskými hotelmi Grand Hotel River Park a Luxury Collection Bratislava, Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava a Sheraton Bratislava Hotel.

Text: red.

Foto: Marek Hajkovský ©

Partners