Vyhľadávanie
Vyhľadať

Grand Hotel Kempinski High Tatras opäť najlepším hotelom na Slovensku

V rebríčku najlepších reštaurácií sa umiestnila tiež hotelová Grand Restaurant a medzi desiatimi najlepšími šéfkuchármi na Slovensku aj hotelový šéfkuchár Miroslav Zamiška.

Tatranský hotel určite patrí interiérmi medzi najkrajšie európske hotely siete Kempinski, pocit komfortu a luxusu navodzuje už príchod do priestrannej lobby. V tej dominujú prírodné materiály, pohodlné sedačky a atmosféru spríjemňuje aj veľký krb. Hotel na brehu Štrbského plesa čoskoro oslávi 10 rokov od svojho otvorenia, no na jeho zariadení to nie je vidieť. Izba, ktorú obývali hodnotitelia Trendu vyzerala stále ako nová, je vidieť, že hotel pravidelne investuje do modernizácie obnovy.

Od začiatku pobytu až po odchod sa počas hodnotenia všetko dialo podľa medzinárodných štandardov 5-hviezdičkovej siete. Prijemná recepčná poskytla všetky požadované informácie, ponúkla welcome drink, odprevadila hostí do izby aj odniesla batožinu. Pri odchode hodnotitelia dostali na pamiatku na pobyt, tak ako každý hosť, balíček bylinkového čaju. Medzitým si môže hosť užívať Vysoké Tatry v tej najluxusnejšej podobe – od výhľadu na Štrbské pleso a tatranské štíty (tieto izby sú o niečo drahšie, ako izby s výhľadom na opačnú stranu), cez návštevu Zion Luxury Spa až po mnohé aktivity, ktoré vie hotel pre svojich hostí zorganizovať. K tým plateným pribudli aj neplatené, v izbe bol letáčik, ktorý ponúkal požičanie teleskopického ďalekohľadu na pozorovanie hviezd a nedeľnú rannú jogu. Inak majú izby všetko, čo 5-hviezdičkový štandard vyžaduje, myslí sa tu aj na detaily, ako napríklad adaptér v zástrčke pre zahraničných hostí, ktorí majú mobily, či počítače s inými koncovkami, ako sú naše, alebo 6 druhov pohárov pri minibare. Na raňajky si treba urobiť v žalúdku miesto výber je tu naozaj pestrý a sú v cene ubytovania.  

Viac z hodnotenia víťazného slovenského hotela nájdete tu: https://restauracie.etrend.sk/hodnotenie-hotelov/grand-hotel-kempinski-high-tatras.html

 

Partneri