Vyhľadávanie
Vyhľadať

Šálka kávy s Marilyn - Hotelová akadémia, Liptovský Mikuláš

MarilynCafe – netradičný názov, ktorý v sebe nesie všetko, čím sa preslávila legendárna Marilyn Monroe. Študentov v cvičnej firme spája rovnaká vášeň a zanietenie. Práve to stojí aj za spoluprácou s reálnym partnerom. Je ním ambiciózny Roman Florek, ktorý svoj život zanietil kávovníkovému zrnu. Zakladateľ jedinečnej expozície kávy Oravakafe sa pre nich stal nielen vzorom a radcom, ale aj priateľom. Vtiahol ich do sveta kávy, z ktorého niet návratu.

Ako každá cvičná firma, aj MarilynCafe chce prezentovať svoju činnosť navonok. Ochotne sa tak stala súčasťou medzinárodného spoločenstva cvičných firiem. Túžba zmerať si sily s konkurenciou bola preto otázkou času.

Jej členovia sa zhodli, že sa tento rok zúčastnia dvoch medzinárodných veľtrhov. Urobili dobre. Už na prvom v českom Olomouci ukázali, že o nich ešte budeme počuť. Firma v konkurencii firiem z Českej republiky, Moldavska, Ruska a Rumunska získala deväť ocenení. Tri z nich boli zlaté a celkove sa umiestnila na druhom mieste. Odborná porota ocenila nielen kvalitu reklamného spotu a vysokú úroveň firemného katalógu, ale aj obchodnú komunikáciu v rodnom jazyku.

Káva ľudí spája. Svoje o tom vedia aj študenti cvičnej firmy MarilynCafe, ktorým úspech z Olomouca nestačí. Chcú sa neustále zlepšovať. Priestor opäť zažiariť dostanú na druhom najväčšom medzinárodnom veľtrhu cvičných firiem v Prahe, kde budú konkurovať firmám zo štrnástich krajín Európy. Nemajú sa však čoho báť. Láska, vášeň a odhodlanie z nich môžu spraviť hviezdy. Presne tak, ako spravili aj z Marilyn.

Spracovala: Ing. Anna Kiapešová, predsedníčka predmetovej komisie

Generálny partner
Partneri