Vyhľadávanie
Vyhľadať

Wellness s prekvapením

Romantické vyrezávané postele s vankúšmi a dekami namiesto štandardných ležadiel sú zážitkom, na ktorý sa nezabúda. Inšpiráciu s cieľom odlíšiť sa priniesla do hotela zo svojej zahraničnej praxe dlhodobá riaditeľka Júlia Szaffková. Originálna odpočiváreň nie je zďaleka jediným miestom, pre ktoré sa oplatí hotel navštíviť. Výnimočné wellness centrum s príjemnou atmosférou je esom v rukách hotela od jeho začiatku. Vďaka pravidelnej údržbe a renováciám sa dlhodobo teší priazni návštevníkov Tatier aj domácich. „Záujem je taký veľký, že ho musíme regulovať, aby sme predovšetkým našim hosťom zabezpečili komfort,“ hovorí J. Szaffková, patriaca medzi slovenskú hoteliersku špičku – finalistov Hoteliera roka.

Bazénový a vitálny svet parných kúpeľov s rozlohou 1 000 m² patrí k najväčším vo Vysokých Tatrách a je jedným z mála hotelových wellness centier s vonkajšou saunou aj vírivkou. Načerpať energiu môžete spolu v 7 saunách a relaxačných miestnostiach a štyroch vírivkách. Nevšedné je aj posedenie v jacuzzi bare. Ponuku dopĺňajú spa kúry a procedúry s kvalitnou francúzskou kozmetikou Sothys.

Hotel je vyhľadávaným miestom oddychu rodinnej klientely, a tak poteší detský bazén aj vyhradené wellness otváracie hodiny pre rodiny s deťmi. „Nedávno mi hosť hovoril, že tu máme akosi veľa detí a ja na to ,veď aj vy, keď ste k nám prišli, ste nemali žiadne a teraz máte štyri´“, usmieva sa riaditeľka hotela a teší sa, že väčšina hostí – zo Slovenska, z Česka či z Poľska – sa vracia. Okrem veľkorysého wellness centra ich priťahuje osobný prístup, rodinná atmosféra hotela, poctivá kuchyňa a v neposlednom rade bohaté možnosti voľnočasových aktivít. Bowling, biliard, fitness centrum, vonkajšiu kolibu, detský kútik, multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, futbalovými bránkami, basketbalovými košmi a tenisovou sieťou víta rodinná aj firemná klientela.

V posledných rokoch hotel prešiel postupnou kompletnou rekonštrukciou interiéru. Zmodernizované sú už všetky izby, apartmány, chodby aj spoločné priestory, ako lobby a reštaurácia, na pláne sú ešte nové stoličky. Na ubytovanie je k dispozícii 85 pevných lôžok s možnosťou rozšírenia o prístelky. Rekonštrukcia exteriéru hotel ešte len čaká, zatiaľ – ako žartovne hovorí Júlia Szaffková – to nie je pre povrchných ľudí, ale pre tých, ktorých zaujíma to, čo je vo vnútri, nie vonku.

Aké sú ďalšie plány hotela? „Vedľa hotela sa plánuje výstavba desiatok apartmánov, títo ľudia budú chcieť niečo robiť, niekde sa najesť a zabaviť, zašportovať si, a to je priestor pre nás. V Tatrách je čo robiť, keď je pekne, ale za nepriaznivého počasia ľudia hľadajú náhradný program. My im ho vieme poskytnúť, či už sú to naši hostia, alebo našich susedov a túto oblasť služieb chceme aj do budúcnosti rozvíjať,“ uzatvára riaditeľka hotela.

Partneri