Vyhľadávanie
Vyhľadať

Zvýšte počet priamych rezervácií

Viete, že existuje rezervačná platforma, ktorá sa dokáže prispôsobiť jedinečným potrebám vášho hotela, umožní vám zažiariť v online prostredí a zároveň podporí vaše priame rezervácie?

Rok 2022 bude pre nás hotelierov pravdepodobne v znamení 15-tich percent. Z prognóz vyplýva, že úspešne budú hodnotiť výsledky tí prevádzkovatelia, ktorí sa zamerajú na komunikáciu a priamy predaj služieb priamo svojim stálym aj novým hosťom. Okrem iného to nepochybne budú aj tí hotelieri, ktorí rozšíria svoju segmentáciu o tú časť trhu, ktorá preferuje prívetivú online rezerváciu a platbu cez mobilné zariadenie.

Na základe dát Štatistického úradu a zdrojov spoločnosti Profitroom, ktorá je globálnym technologickým partnerom pre hotelierov sme odhalili nasledujúcu zhodu informácií, ktorá dáva základ pre vyššie uvedené tvrdenie.

 Očakáva sa:

  • 15%-ný nárast domáceho turizmu podporený nezanedbateľným segmentom so zmenou preferencie na domácu na úkor zahraničnej dovolenky,
  • 15%-né priemerné zvýšenie cien majority hotelov oproti minulému roku, ktoré sú v turisticky atraktívnych oblastiach.
  • Počet rezervácií cez mobilné zariadenia (mobil, tablet) sa opäť medziročne zvýši o 15%.
  • Priemerné navýšenie medziročnej konverzie o 15 % v prospech hostí, ktorí rezervujú svoj pobyt na domovskej stránke ubytovacieho zariadenia.

Z tohto trendu budú najviac profitovať tí hotelieri, ktorí sa nielen ponukou, ale aj technológiami prispôsobia uvedeným nárokom trhu. Inováciou a pravidelnou optimalizáciou ponuky, webu a rezervačných technológií sa dá dospieť k úspešnej a udržateľnej značke hotela so zdravou základňou stálych hostí.

Rezervačná platforma Profitroom poskytuje svojím hotelovým partnerom škálu produktov a služieb, ktoré aj vďaka pravidelnej konzultácii s hoteliermi tieto nároky zaisťujú. A to podľa individuálnych požiadaviek s úspešnými skúsenosťami naprieč Európou a v lokálnom jazyku, čo je u globálnej spoločnosti dnes už pomerne vzácne. Firma, ktorá na základe úspešných výsledkov svojich partnerov v priamom predaji v posledných troch rokoch dynamicky rastie sa rozrastá aj na našom slovenskom trhu. Bude určite zaujímavé sledovať ďalšie kroky tejto progresívnej spoločnosti, ktorá, ako je viditeľné, svojou stratégiou ruže prináša.

                    Profitroom – prémiová rezervačná platforma pre podporu priamych rezervácií

 

Kontakt:

 Profitroom s.r.o. | jan.durcak@profitroom.com | www.profitroom.com | +420 777 146 692

 

PR

Partneri