Vyhľadávanie
Vyhľadať

Špičkové čaje Ronnefeldt za bezkonkurenčné ceny

Platná do 31. máj 2020

Popis výhody

Čaje RONNEFELDT sú zárukou kvality a potešenia. Lahodnú chuť zaručí výber najkvalitnejších čajov z najznámejších pestovateľských oblastí.

Už základná rada obsahuje všetky najzákladnejšie druhy čaju. Ronnefeldt vyvinul systém Tea-Caddy® pre ľahké používanie najvyššej triedy čajov (označené skratkou FTGFOP). Obdobou Tea-caddy® systému je trieda Leaf Cup®, rozdiel je len vo veľkosti porcií, ktoré sú určené na prípravu čaju do šálky. Balenie Teavelope® zase dokonale chráni arómu a zabraňuje prenikaniu vlhkosti do čajových lístkov.

Ronnefeldt Tea-Caddy®

Dlhý čas bolo za jediný správny spôsob prípravy čaju považované lúhovanie sypaného čaju. Ale potom Ronnefeldt vyvinul Tea-Caddy® a umenie prípravy čaju sa tak obohatilo o ďalší rozmer. Jednotlivé sáčky obsahujú 3,9 g čaju tej najvyššej kvality a sú určené pre celú konvicu čaju. Tieto "veľké" sáčky sú vyrobené z prírodného materiálu a umožňujú čajovým lístkom podstatne zväčšiť svoj objem v priebehu lúhovania. Lístky potom môžu naplno uvoľniť svoju arómu. Každá šálka čaju sa tak stáva skutočným potešením.

Ronnefeldt Leaf Cup®

Obsahuje 2g čaju a rovnako ako u Tea-Caddy® systému je to čaj najvyššej kvality, kde jedna porcia je určená pre jednu šálku čaju. Každý sáčok je jednotlivo balený v nepriepustnej celofánovej fólii, chrániacej arómu.

Ronnefeldt Teavelope®

Obsahuje 1,5g čaju, ktorý je chránený v obálke z nepriepustnej fólie. Je tak zabránené nežiadúcemu miešaniu jednotlivých vôní, prenikaniu vlhkosti a jednotlivé čaje si zároveň po dlhú dobu uchovajú svoju nezameniteľnú arómu.

Sypaný čaj Ronnefeldt

Sypaný čaj je tradične považovaný za najlepší a jeho príprava sa môže stať malým obradom. Ronnefeldt ponúka desiatky až stovky rôznych čajov a zmesí. V našej ponuke sa nachádza 20 najžiadanejších čajov. Čajové sáčky Ronnefeldt sú zárukou najvyššej kvality a to vo všetkých formách balenia. Niekedy môže byť potešením dať si len rýchlu šálku čaju.