Vyhľadávanie
Vyhľadať

Popis firmy

Dlhé hodiny strávené hľadaním najlepšej chuti, opravou kávovarov, repasom historických strojov, pravidelným servisom či prípravou nespočetného množstva espress spôsobili, že kávu milujeme. A tiež to, že jej dokonale rozumieme. Až nás niekedy samých desí, ako veľmi.

V Eurosam sa postaráme o všetko pre váš hotel v tejto oblasti. Pomôžeme vám vybrať kávu tak, aby ste potešili i svojich najnáročnejších hostí. Pomôžeme vám nájsť kávovar či mlynček, ktorý splní vaše potreby a zároveň sa zmestí do rozpočtu. Pomôžeme vám opraviť a vyladiť stroje, zaučiť personál, vysvetliť, čo je pri príprave kávy dôležité, poradiť pri výbere porcelánu. Pomôžeme vám získať to najlepšie pre vašu recepciu, reštauráciu, nočný bar či lobby.

 

Aby sme si však udržali kontakt s okolitým svetom, káva nie je to jediné, čím žijeme. Čaje a čokoláda sú ďalším objektom nášho záujmu, ktorý nás fascinuje. Doprajte svojim hosťom chuťový teleport do belgickej čokoládovne, indickej čajovne či talianskej kaviarne. Ak hľadáte mladícke nadšenie, skúsenosti ostrieľaných a dobrú radu, môžete sa spoľahnúť na Eurosam.

Účtovné informácie
Právna forma
Právnická osoba
IČO: 36426903DIČ: 2021937313IČ DPH: SK2021937313

Zodpovedná osoba

Michal Miščí

Konateľ

E-katalóg

Katalóg produktov a služieb

Máte pripomienku? Neváhajte nás kontaktovát s návrhom na zlepšenie