Vyhľadávanie
Vyhľadať

Máte záujem zvýrazniť vašu lokalitu pre majiteľov elektrovozidiel aj dobíjacích hybridov po celej Európe?

Platná do 31. december 2020

Popis výhody

TESLA nabíjačka zdarma, stačí zaslať on-line žiadosť

TESLA vám zdarma dodá nabíjačku na TESLY ale aj na ostatné značky elektrovozidiel/hybridov, ktoré sa v Európe predávajú (BMW, VOLVO, MINI, KIA, NISSAN, Mercedes-Benz atd.). Všetci prevádzkovatelia týchto nabíjačiek sú zdarma uvedení na webových stránkach spoločnosti TESLA a ich lokalita a kontaktné údaje sa objavia vo všetkých vozidlách TESLA v celej Európe. Je to veľmi zaujímavý marketingový nástroj pre hotely, reštaurácie a kaviarne.

Ukážka, aká informácie a spôsob prezentácie vášho zariadenia v navigácii a na webových stránkach spoločnosti TESLA, môžete vidieť tu.

TESLA musí prvú žiadosť, samotnú lokalitu (hotel, reštauráciu alebo kaviareň) najprv schváliť. So zaslaním žiadosti vám ale vieme pomôcť.

 

Na zaslanie prihlášky budete potrebovať nasledovné údaje:
Meno:
Priezvisko:
Funkcia žiadateľa:
Telefón:
E-mail:
Názov miesta inštalácie nabíjačiek: (meno hotela, reštaurácie, kaviarne, parkovacieho domu)
Ulica:
Mesto:
PSČ:

Ak máte záujem o nabíjačku TESLA a výhody s tým spojené:
Spojte sa priamo s pánom Horákom alebo Svrčkom - majiteľmi a používateľmi TESLA nabíjačiek, ktorí vám pomôžu s vašou žiadosťou (on-line, bez potreby cestovať, zasielať poštou a pod.) a jej úspešným zaslaním do spoločnosti TESLA.
Horák - tel.: +420 607 908 293, tesla@clavis-qs.com
Svrček - tel.: +421 905 661 774
Každý člen, ktorý má záujem, bude so spoločnosťou TESLA komunikovať samostatne. Hore uvedené kontakty vám však vedia poradiť s celkovým procesom - od zasielania žiadosti až po inštaláciu nabíjacieho zariadenia. Táto pomoc je bezplatná.
Takýmto spôsobom si v Slovenskej a Českej republike zadovážili TESLA nabíjačky aj tieto zariadenia: penzión Zbojnícka koliba na Orave, Amerika Doma v Prešove, Sudopark v Klokočove pri Čadci, ďalej hotel Ostrov u Tisé, Millennium Marriott Prague, Restaurace Černý orel, Restaurace Babiččina zahrada, hotely Savoy a Jelínek ve Špindlerově mlýně, Restaurace Na Pekárně a dalších zhruba 35 miest. V prípade otázok je možné zariadenia priamo kontaktovať a opýtať sa na ich skúsenosť.
Rozhodnutie samotnej spoločnosti TESLA k schváleniu lokality nie je možné ovplyvniť.