Searching
Search

Gastrolove

Jesennou gastronomickou akciou roka bude 23. septembra v Elektrárni Piešťany (ne)konferencia Gastrolove skvelého tímu kávičkárov (www.kavickari.sk). Podujatie spája profesionálov z praxe, študentov a nadšencov pre gastronómiu.

Počas jedného dňa sa na pódiu vystriedajú známe mená, ktoré sa s publikom podelia o svoj príbeh a tajomstvá svojho úspechu. Okrem praktických prednášok sú pre hostí pripravené aj stánky s degustáciami nápojov a jedla. Podujatie má aj charitatívny charakter a časť vstupného poputuje na OZ O Nás.

Do Piešťan pricestujú mená zo Slovenska, Čiech, ale aj Rakúska. Ráno odštartuje prednáška Petra Szaboa z Coffeein, ktorého kávy sú čerstvými držiteľmi ocenení Great Taste. Odprezentuje cestu kávy z farmy priamo do šálky. Nasledovať budú Peter Duranský a Jaroslav Žídek, ktorí povedia o svojej dlhoročnej spolupráci. Peter zároveň rozvinie svoj príbeh cesty k Michelinovej hviezde a o najprestížnejšej súťaži šéfkuchárov, Bocuse d´OR. S Jaroslavom načrtnú aj debatu o tvrdej práci a zákulisí, ktoré sa ukrýva za dverami ich kuchýň.

Štafetu od kouča a moderátora Sikyho Spirita prevezme Eduard Bukovini z Potten&Pannen Staněk, ktorý prítomných ešte na chvíľku pozve do tajov  kuchynských konceptov a poradí, ako sa dá ušetriť pri udržaní kvality. Môžete sa tešiť na odborníkov z praxe, workshopy, networking a ochutnávky. Informácie obohatia aj platobný systém Papaya POS, gastro aplikácia a pracovný portál GAPP či brúsiči krištáľu spod Tatier Fister

Lístky zakúpite tu:

https://tickpo.zoznam.sk/sk/listky/nekonferencia-gastrolove-30121/

 

Zdroj: www.kavickari.sk

Partners