Vyhľadávanie
Vyhľadať

Infinity – šoker, ktorý varí za vás!

Príprava jedál ešte nikdy nebola jednoduchšia. Infinity šokuje nielen svojou všestrannosťou. K základným funkciám bežného šokeru pridáva extra teplé funkcie v podobe riadeného rozmrazovania (THAWING), pomalej tepelnej úpravy (SLOW COOKING), kysiarni (PROVING) či teplej udržiavacej skrini (HOLDING). Vyspelá inteligencia, ktorá sa skrýva v unikátnom multifunkčnom prístroji Infinity môže byť už dnes aj vo vašej kuchyni. Všetky výhody najmodernejších technológií sú zhmotnené v jedinom modernom zariadení - šokeri Infinity.

Je využiteľný na rôzne druhy prípravy jedál, pričom šetríte energiou a miestom. Je nielen výhodný, ale najmä moderný, komfortný a nadčasový. Všetko hravo zvládnete jediným kliknutím na prehľadnom 9“ dotykovom HD displej s piktogramami a prednastavenými programami s možnosťou uloženia vlastných receptúr a postupov.

Vstupné menu obsahuje prednastavené programy pre kuchárov, pekárov i cukrárov. Teploty a priebeh nastavených operácií zobrazuje na displeji v reálnom čase a uložia sa do pamäte kvôli HACCP záznamu každej operácie. Jeho výhodou je, že varí za Vás a veľmi rýchlo si ho obľúbite. Jediným problémom je, ak ho ešte nemáte. Infinity prináša najmodernejšie technológie zajtrajška do vašej kuchyne už dnes. Vďaka 4-bodovej teplotnej sonde, USB alebo WiFi pre možnosť sťahovania dát či nastavenia, nedostanete len bežné zariadenia, ale špičku medzi kuchynskými zariadeniami. Prácu s týmto zariadením si od prvého momentu zamilujete a vďaka Energy Consumption Control pre kontrolu spotreby energie aj ušetríte.

Integrované inštruktážne videá na vnútornej SD karte vám prácu s týmto zariadením uľahčia a ľahko si ho prispôsobíte svojim potrebám. V menu v českom jazyku sa ľahko zorientujete a prácu uľahčia prednastavené programy.

√         multifunkčné zariadenie doplnené o teplé funkcie

√         riadené rozmrazovanie, nízkoteplotné pečenie, kysiareň, udržiavanie

√         HACCP real-time grafické znázornenie priebehu teplôt so záznamom do pamäti

√         dotykový HD displej s piktogramami a prednastavenými programami s možnosťou uloženia vlastných postupov a receptúr

√         menu špecializované pre gastro, pekárov a cukrárov   

Nechajte pracovať stroj za vás celý deň, ale aj cez noc, pri nízkoteplotnom varení alebo automatickom kombinovanom cykle. Neinvestujte do drahých jednoúčelových zariadení zaberajúcich v kuchyni toľko potrebné miesto a energiu.

Kúpte si Infinity - unikátny multifunkčný prístroj ktorý využijete na rôzne druhy prípravy jedla a pritom šetríte energiou a miestom.

Viac informácií a výhodnú ponuku nájdete v spoločnosti RM Gastro – JAZ s.r.o., kvalitného dodávateľa gastrotechniky už viac ako 20 rokov.

Partneri